492212-2017 - ÄndringSverige-Borås: Sopbilar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Sopbil en-facks
Referensnummer: 2017/IN0079
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144511 Sopbilar
II.1.4.
Kort beskrivning
3 st en-facks sopbilar med 3 axlar med option på ytterligare en till.