492253-2021 - ResultatSverige-Göteborg: Bärgning av bilar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bärgning och Uppställningsplats av fordon
Referensnummer: 2881/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50118100 Bärgning av bilar
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
50111100 Förvaltning av vagnpark
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen