2. Förfarande
Förfarande
Titel: Prestation de services d'exploitation de l'abattoir de Bastelica.
Beskrivning: Prestation de services d'exploitation de l'abattoir de Bastelica.
Intern identifierare: MP 2026-01amp;nbsp;
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: La présente consultation concerne un marché de fournitures et services, lancée selon la procédure ouverte, passé en en application des articles L. 2124-2 et R.2161-2 á R.2161-5 du Code de la Commande Publique
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77100000 Jordbrukstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Prestation de services d'exploitation de l'abattoir de Bastelica
Beskrivning: Prestation de services d'abattage d'animaux de boucherie d'espèce porcine
Intern identifierare: Non Alloti
Ytterligare klassificering (cpv): 77110000 Tjänster förknippade med jordbruksproduktion