492418-2021 - ResultatSverige-Göteborg: Konsulttjänster för marknadsföring
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kommunikationsansvarig delprojekt Masthuggskajen (gata/kaj)
Referensnummer: 8826/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen syftar till att teckna avtal om konsulttjänster för kommunikationsansvarig trafikkontorets delprojekt av Projekt Masthuggskajen, Gata-Kaj.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79416000 Public relations, 79416100 Managementtjänster avseende public relations
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen