Upphandling av kontanthanteringstjänster, d.v.s. hämtning av dagskassor, värdetransporter, uppräkning och insättning av kontanter och därmed förknippade tjänster.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 60000000 Transporter (utom avfallstransport), 66110000 Banktjänster, 66172000 Hantering av finansiella transaktioner och clearinghouse-tjänster, 79710000 Säkerhetstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen