492525-2018 - ResultatSverige-Göteborg: Zoologiska tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Transport och uppstallning av lantbruksdjur och häst
Referensnummer: 18/25
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77400000 Zoologiska tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av transport och uppstallning av omhändetagna djur
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
60100000 Vägtransporter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen