492586-2021 - ÄndringSverige-Oskarshamn: Säkerhetstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trygghetslarm SÄBO - Oskarshamns kommun
Referensnummer: U-084-2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79710000 Säkerhetstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Oskarshamns kommun inbjuder till att lämna anbud på digital trygghetslarmsfunktion (hyra av) till kommunens särskilda boenden (SÄBO) samt Område för personer med funktionsnedsättning (gruppbostäder).