492587-2018 - ResultatSverige-Stockholm: Diverse företags- och övriga tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fordonsadministration
Referensnummer: 3.3.2-013/2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Anbudstidens utgång
Anbudet ska vara serviceförvaltningen tillhanda senast 24.9.2018
Anbudets giltighetstid
Lämnat anbud ska vara bindande till och med 28.8.2019
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
50111100 Förvaltning av vagnpark, 79999200 Fakturering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Lämnat anbud ska vara bindande till och med 28.2.2019