492599-2021 - ÄndringSverige-Finspång: Skötsel av trädgårdar och parker
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Yttre skötsel
Referensnummer: KS.2021.0360
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77311000 Skötsel av trädgårdar och parker
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser yttre skötsel i Finspångs kommun och är uppdelat på fyra tilldelnignsområden.