See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hygienstolar
Beskrivning: Upphandling av Ramavtal för Hygienstolar (Tiltbar och Standard) åt Falkenbergs och Varbergs kommun. Smal hygienstol omfattas inte.
Intern identifierare: IU24-6
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33196000 Medicinska hjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del