Fortifikationsverket inbjuder er att lämna ansökan för att för att få avge anbud i Fortifikationsverkets upphandling avseende ramavtal Ledning och besiktning Stockholms län. Avtalet är avsett för Fortifikationsverkets lokala verksamheter
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71540000 Byggteknisk ledning, 71541000 Byggteknisk projektledning, 71631000 Teknisk besiktning, 71631400 Teknisk besiktning av tekniska konstruktioner, 71632000 Teknisk provning, 76600000 Besiktning av rörledningar, 90491000 Besiktning av avlopp
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen