492696-2017 - ÄndringSverige-Stockholm: Hälsovårdstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ortopedteknisk verksamhet
Referensnummer: 17/109
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85100000 Hälsovårdstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning