2. Förfarande
Förfarande
Titel: Personlig skyddsutrustning 2024
Beskrivning: Personlig skyddsutrustning enligt upphandlingsdokument 2023/039329.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18143000 Skyddskläder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100124:Lot:1