2. Förfarande
Förfarande
Titel: Frivillig förhandsinsyn; 2024 barn och ungdomspsykiatriska sängar för heldygnsvård,
Beskrivning: Meddelande om frivillig förhandsinsyn gäller förvärv av barn och ungdomspsykiatriska sängar för heldygnsvård till Region Norrbotten enligt 10 kap. 5 § LOU. Region Norrbotten har för avsikt att tilldela kontrakt genom förhandlat förfarande utan föregående annonsering, enligt 6 kap. 12-19 §§ LOU.
Intern identifierare: 24/208
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33192000 Möbler för sjukvårdsändamål
Ytterligare klassificering (cpv): 33192100 Sjukbäddar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000