492946-2022 - ResultatSverige-Gävle: Utvärderingskonsulttjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utvärderings och analystjänster inom Regionala utvecklingsuppdraget
Referensnummer: RS 2021/2267
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79419000 Utvärderingskonsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71313000 Miljötekniska konsulttjänster, 79311300 Undersökningsanalys, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 90711000 Miljökonsekvensbedömning utom för byggprojekt, 90713000 Miljörådgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen