2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS bemanningstjänster Socialsektererare och Biståndshandläggare
Beskrivning: Dynamiskt inköpssystem gällande bemanningstjänster av socialsekreterare, 1:e socialsekreterare, biståndshandläggare och 1:e biståndshandläggare. Anbudsgivare behöver inte kunna tillhandahålla samtliga tjänster för att delta i systemet.
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79624000 Förmedling av vårdpersonal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124431:Lot:1