Tilldelning på andra upphandlande myndigheters vägnar
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen Upphandling av underhållsavtal för laserhastighetsmätare Prolaser 2, 3 och 4
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Tjänster
Nuts-kod
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen Underhållsavtalet avser tjänster för service och underhåll av laserhastighetsmätare Prolaser 2, 3 och 4.
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))
34971000 Hastighetskameror
II.1.6.
Information om avtalet om offentlig upphandling
II.2.
Kontraktets/delens totala värde
II.2.1.