493338-2022 - ÄndringSverige-Uppsala: Hälsovårdstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Uppsala Närakut och ortopedakut
Referensnummer: UPPH2022-00200
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85100000 Hälsovårdstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser drift av Uppsala Närakut och ortopedakut.
Behandling av personuppgifter
Information om hur Region Uppsala behandlar personuppgifter redogörs för i bilaga 1C Behandling av Personuppgifter.
Anbudstidens utgång
Anbud ska vara ingivet till Mercell TendSign senast 2022-10-02 23:59. Anbud som inkommer efter anbudstidens utgång får inte prövas.