493423-2022 - ÄndringSverige-Göteborg: Evenemang
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal - Eventsnickare
Referensnummer: 00509/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79952000 Evenemang
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för eventsnickare