493438-2020 - ÄndringSverige-Örebro: Trycksaker och tillhörande produkter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Profilmaterial
Referensnummer: 20/27
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser profilmaterial till Region Örebro län.