493476-2026 - Resultat
Sverige – Reservdelar till lastfordon, skåpbilar och bilar – Fordonsreservdelar och tillbehör
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFordonsreservdelar och tillbehör
BeskrivningUpphandlingen omfattar Luleå Kommun, Lumire och Luleå Hamns behov av fordonsreservdelar och tillbehör.
Intern identifierareKLF 2026/740
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34330000 Reservdelar till lastfordon, skåpbilar och bilar
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFordonsreservdelar och tillbehör