493547-2025 - Resultat
Sverige – Socialt arbete – Enstaka platser - Korttidsvistelse enligt LSS 9§6
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelEnstaka platser - Korttidsvistelse enligt LSS 9§6
BeskrivningUppdraget omfattar att tillhandahålla enstaka platser för korttidsvistelse på ett sådant sätt att den vid varje tidpunkt ska uppfylla de krav som ställs i gällande lagstiftning, förordningar och föreskrifter inom området.
Intern identifierare2025-12 VON
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85310000 Socialt arbete
Ytterligare klassificering (cpv): 85311200 Social omsorg för handikappade
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000