2. Förfarande
Förfarande
Titel: X-ray Diffractometer for rapid and absolute structure determination
Beskrivning: State of the art X-ray diffractometer. Rapid data collection (area detector). Cryosystem (liquid N2). Must have copper radiation.
Intern identifierare: V 2025/3195
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38530000 Diffraktionsapparater
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: X-ray Diffractometer for rapid and absolute structure determination