Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsovård
Referensnummer: 21/63
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Sjöbo, Ystads, Tomelilla och Simrishamns kommun samt AB Sjöbohem, Sjöbo Elnät AB och Simrishamns Bostäder AB inbjuder intresserade leverantörer till anbudsgivning avseende Företagshälsovård.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen