493729-2022 - ÄndringSverige-Enköping: Anläggningsarbete för vatten- och avloppsledningar
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
VA-ledningar till nytt avloppsreningsverk, etapp 2
Referensnummer: 22/57
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45231300 Anläggningsarbete för vatten- och avloppsledningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av VA-ledningar till nytt avloppsreningsverk, etapp 2.