2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flytt, sanering, återställning och städning, Arbete och Välfärd
Beskrivning: Upphandlingen avser flyttstädning och återställning av lägenheter i som förhyrs i någon form av Arbete och Välfärd.
Intern identifierare: NAV 2024-00123
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000