493902-2026 - Resultat
Sverige – Parkeringstjänster – Betallösning för parkering
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBetallösning för parkering
BeskrivningBetallösning för parkering på Malmö stads gatuparkeringar.
Intern identifierareTN-2025-2194
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 63712400 Parkeringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 98351100 Bilparkeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningBetaltjänster för parkering på Malmö stads gatuparkeringar.
Intern identifierareBetallösning för parkering