Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av förvaltningsentreprenör Köpenhamn
Referensnummer: 0103/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 98341130 Fastighetsskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Property Maintanence regarding the Swedish Embassy in Copenhagen
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45312000 Installation av larmsystem och antenner, 45330000 Rörmokeriarbeten, 45343000 Installation av brandskydd, 77314000 Markskötsel, 98341140 Vaktmästartjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen