Södertälje kommun skall upphandla digitala Parkeringsappar för sin verksamhet. Systemet skall ersätta betalning med mynt vid kommunägda parkeringsplatser.
Två (2) leverantörer kommer att väljas för uppdraget.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 38700000 Klockregister och liknande; parkeringsmätare
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen