2. Förfarande
Förfarande
Titel: System of broadband high efficiency detectors
Beskrivning: Procurement of a system of broadband high efficiency detectors for the department of physics (Fysikum), Stockholm University
Intern identifierare: SU-402-0078-23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38431000 Detektorer
Ytterligare klassificering (cpv): 38300000 Mätutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: System of broadband high efficiency detectors