494267-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Gasformiga bränslen – Stationstankning av biogas
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelStationstankning av biogas
BeskrivningUpphandlingen avser att tillgodose Luleå Lokaltrafik AB, Luleå Miljöresurs AB och Luleå kommuns behov av stationstankning av biogas.
Intern identifierareKLF 2024/934
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 09120000 Gasformiga bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareStationstankning av biogas