494320-2024 - Resultat
Sverige – Tillagning av måltider – Levererade måltider och drift av mottagningskök Observatorielundens skola
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLevererade måltider och drift av mottagningskök Observatorielundens skola
BeskrivningTillagning och leverans av lunchmåltider till samt drift av mottagningskök på Observatorielundens skola.
Intern identifierareUTBF-OBS 2023/97
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55322000 Tillagning av måltider
Ytterligare klassificering (cpv): 55521200 Måltidsleveranser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLevererade måltider och drift av mottagningskök Observatorielundens skola