2. Förfarande
Förfarande
Titel: Expert AI
Beskrivning: Upphandlingen avser experttjänster inom AI enligt bifogat förfrågningsunderlag.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:129764:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72210000 Programmering av programpaket, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72230000 Utveckling av kundanpassad programvara, 72240000 Systemanalys och programmering