494399-2020 - ÄndringSverige-Norrköping: Utbildningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
VTS-courses
Referensnummer: 20-02368
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80500000 Utbildningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
The purpose of this assignment is to procure one (1) supplier for VTS-courses. VTS stands for Vessel Traffic Service.