494400-2020 - ÄndringSverige-Boden: Tjänster utförda av resebyråer, utflyktsarrangörer och turistbyråer
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
2020 Turistcenter Bodens kommun
Referensnummer: KS 2020/1196
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
63500000 Tjänster utförda av resebyråer, utflyktsarrangörer och turistbyråer
II.1.4.
Kort beskrivning
Bodens kommun avser upphandla en leverantör för drift av kommunens turistcenter.