Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI - Verktyg för arkivering av sociala medier
Referensnummer: KSN-2023-02182
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72252000 Dataarkivering
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppsala kommun bjuder härmed in er till en RFI (Request for information) i syfte att genomföra en marknadsanalys gällande verktyg för arkivering av sociala medier.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48219300 Programvara för administration, 48329000 Bildbehandlings- och arkiveringssystem, 48810000 Informationssystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Verktyg för arkivering av sociala medier