2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pick-up med flak till parkavdelningen, dubbelhytt
Beskrivning: På uppdrag av Samhällsbyggnadsförvaltningen inbjuder Tranås kommuns upphandlingsenhet till anbudsgivning på en (1) st pick-up med flak enligt detta upphandlingsdokument inkl. bilagor.
Intern identifierare: IN423130
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon, 34110000 Personbilar, 34113000 Fyrhjulsdrivna fordon, 34114000 Specialfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Fordon (1)