2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tillfälligt boende för bostadslösa
Beskrivning: Fem fasta tillfälliga boenden för bostadslösa utan stöd.
Intern identifierare: KS 2023/746
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55200000 Camping och andra korttidsinkvarteringar (ej hotell)
Ytterligare klassificering (cpv): 55250000 Uthyrning av möblerade korttidsinkvarteringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000