494637-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kontorsmateriel – Ergonomihjälpmedel och utrustning för vårdadministration
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelErgonomihjälpmedel och utrustning för vårdadministration
BeskrivningRegion Värmland avser genomföra upphandling gällande ergonomihjälpmedel och utrustning för vårdadministration. Upphandlingen görs i två delar: ErgonomihjälpmedelUtrustning för vårdadministration
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30192000 Kontorsmateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelErgonomihjälpmedel
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96619:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 30237290 Handledsstöd för tangentbord, 30190000 Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelUtrustning för vårdadministration
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96619:Lot:2