See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Betalkortterminaler, kortinlösentjänster, betalväxeltjänst och betalväxeltjänst online SLL1607
Beskrivning: Upphandlingen utgör en ramavtalsupphandling och omfattar betalkortterminaler, kortinlösentjänster och betalväxeltjänster (inklusive betalväxeltjänster online).
Föregående meddelande: 048677-2023
Intern identifierare: FSN 2023-0013
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70220000 Uthyrning eller leasing av egendom annan än bostäder
Ytterligare klassificering (cpv): 30233300 Smartkortläsare, 31224500 Terminaler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000