494749-2018 - ÄndringSverige-Knivsta: Tjänster i samband med i lag föreskriven revision
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Revisionstjänster
Referensnummer: REV-2018/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79212300 Tjänster i samband med i lag föreskriven revision
II.1.4.
Kort beskrivning
Knivsta kommun och kommunens bolag inbjuder till anbudsgivning gällande revisionstjänster.