494797-2024 - Resultat
Sverige – Teknisk besiktning och provning – Leverans och revisionsbesiktning av brandlarm
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Leverans och revisionsbesiktning av brandlarm
Beskrivning: Upphandling av leverans och revisionsbesiktning av brandlarm.
Intern identifierare: 24/79
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
Ytterligare klassificering (cpv): 31625200 Brandlarmssystem, 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71631400 Teknisk besiktning av tekniska konstruktioner, 75251110 Brandskyddstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Varor tjänster