See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandlingskonsulter
Beskrivning: Upphandlingen avser konsulter som ska genomföra upphandlingar inom Umeå Energi. Avrop sker vid behov.
Föregående meddelande: 3734-2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88931:Lot:1