494996-2019 - ÄndringSverige-LIDINGÖ: Installation av värme, ventilation och luftkonditionering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Serviceavtal: Ventilationsaggregat och byte av filter - 2019
Referensnummer: 19/232
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering
II.1.4.
Kort beskrivning
Lidingö stad handlar upp serviceavtal gällande ventilationsaggregat samt byte av filter. Se bifogade handlingar för utförlig information.