495021-2019 - ÄndringSverige-HALMSTAD: Förmedling av vårdpersonal
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Psykologtjänster till Närsjukvården
Referensnummer: DNRGS190068
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79624000 Förmedling av vårdpersonal
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser bemanning av psykologer till Närsjukvården i Region Halland.