495030-2024 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Arkitekttävling Hemmesta Vattentorn
Meddelande om resultat av projekttävling
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelArkitekttävling Hemmesta Vattentorn
BeskrivningArkitekttävling avseende Hemmesta vattentorn
Föregående meddelande3020-2023
Typ av förfarandeÖppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:87805:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster