2. Förfarande
Förfarande
Titel: Plasmaferesinstrument inkl reagens och förbrukning
Beskrivning: Leverans av 4 st. instrument samt reagens och förbrukningsmaterial under avtalstiden
Intern identifierare: HSN2024/6090
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000