Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 38430000 Detektions- och analysutrustning, 38432000 Analysapparatur, 38432200 Kromatografer, 38433000 Spektrometrar, 38433100 Masspektrometer
Leveransplats
Del av land (NUTS): Dalarnas län (SE312)
Land: Sverige
Värde