See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ventilatorer Neonatalvård
Beskrivning: Ventilatorer för neonatalvård.
Intern identifierare: RS 2024-00441
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal