495303-2024 - Resultat
Sverige – Skogstjänster – Ramavtal Skogliga konsulttjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Skogliga konsulttjänster
BeskrivningRamavtal skogliga konsulttjänster 4+1+1+1 year starting 2024
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77200000 Skogstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93737:Lot:1